I'M FIT
1 minuta 15 Kč
Balíček 60 minut 12 Kč / Minuta 720 Kč
Balíček HAPPY HOURS 60 minut – do 16:00 9 Kč / Minuta 540 Kč

Získej bezpečné a rovnoměrné opálení

Přiměřené opálení ze solária Vám dodá neodolatelnost a bronzovou pleť.

Na sluníčku jsme vystavovány UVB a UVA paprskům. V soláriu pouze UVB záření, proto jsou považována za zdravější alternativu při získávání bronzového odstínu pleti. A připraví nás na silné sluneční paprsky, čímž ochrání kůži.

Doporučení dermatologů:

Dermatologové doporučují u citlivé pleti absolvovat několik kúr v soláriu. Pokožka se připraví a nehrozí zarudnutí. Světlé typy by tuto přípravu měly využít celoročně (zimní sluníčko je ostřejší, než letní)

Přípravky:

Do solária nesmíme používat UV filtry, jinak e neopálíme. Je dobré si vyžádat malý vzorek, kterým vyzkoušíte jeho snášenlivost s vaší pletí. Pokožce dodávají hydrataci a zamezují pálení. Celkově urychlí opalovací proces.

Pro přípravky po opalování platí stejné pravidlo jako u ochranných krémů. Je třeba mít výrobek určený výhradně pro solária. Tyto speciální krémy udržují barvu opálení mnohem déle.

Betakaroten:

Betakaroten není doporučován. Je vhodný pro opalování na sluníčku, nikoli do solária. Zamezuje spálení a pokožku rychleji regeneruje.

Pozor:

Ověřte si, zda máte profesionální barvu laků na nehty. V případě úplné jistoty si nehty do solária odlakujte.

Doporučení:

Po absolvování solária se nedoporučuje pokožka sprchovat minimálně tři hodiny. Zamezili byste tak tvorbě melaninu, který je strůjcem tolik chtěného hnědnutí.

Pozitiva, ozdravný proces:

Solárium pomáhá vytvářet vitamín D, tudíž pomáhá a chrání proti tvorbě melaninu. Dbejte na doporučení obsluhy, případně lékaře. Když budeme používat vhodné přípravky a chodit na přiměřenou dobu, je naše opálení bez rizika.

Mnoho našich spokojených zákazníků se v soláriu zbavilo nepříjemné vyrážky na obličeji a získali svěží vzhled.