I'M FIT
ZDE» Rozvrh studiových lekcí I´M FIT wellness fitness .pdf pro stažení nebo tisk

 

Na této stránce nyní můžete hledat lekci podle místa, názvu, instruktora a dnů.

místoden a časnázev lekceinstruktor
PONDĚLÍ
SpinnnigPO 07:15-08:15SPINNINGJindřich Č.
AerobicPO 08:15-09:15ZDRAVOTNÍ CV.Jindřich Č.
AerobicPO 11:00-12:00 POWER YOGALucie Š.
BazénPO 13:45-15:00PLAVÁNÍ DĚTÍLavoda
AerobicPO 14:30-15:30PŘÍPRAVKABára V.
AerobicPO 15:30-17:00KADET AEBára V.
AerobicPO 17:00-18:00EXPRESS BODYPetr D.
AerobicPO 18:00-19:00BODYFORMJindřich Č.
AerobicPO 19:00-20:00JUMPINGJitka V.
SpinnnigPO 19:00-20:00SPINNINGIgor M.
ÚTERÝ
AerobicÚT 07:30-08:30FITBALLMarkéta T.
BazénÚT 09:00-10:15PLAVÁNÍ DĚTÍLavoda
AerobicÚT 15:30-17:00DĚTSKÝ AEKatka P.
AerobicÚT 17:00-18:00BOSU COREMarkéta T.
SpinnnigÚT 18:00-19:00SPINNINGJindřich Č.
AerobicÚT 18:00-19:00BODYFORMMarkéta T.
AerobicÚT 19:00-20:00PILATESIva H.
AerobicÚT 20:00-21:00HATCH STRETCHJindřich Č.
STŘEDA
SpinnnigST 07:15-08:15SPINNINGMarkéta T.
AerobicST 08:30-09:30BODYFORMMarkéta T.
AerobicST 09:30-10:30BOX PROFIGHTING-
AerobicST 14:30-15:30PŘÍPRAVKABára V.
AerobicST 15:30-17:00KADET AEBára V.
AerobicST 17:00-18:00SALSATIONIveta Ž.
SpinnnigST 18:00-19:00SPINNINGJan F.
AerobicST 18:00-19:00EXPRESS BODYPetr D.
AerobicST 19:00-20:00POWER YOGALucie Š.
ČTVRTEK
AerobicČT 07:30-08:30PILATESIva H.
BazénČT 09:00-11:00PLAVÁNÍ DĚTÍLavoda
AerobicČT 14:30-15:30PŘÍPRAVKABára V.
AerobicČT 15:30-17:00DĚTSKÝ AEKatka P.
AerobicČT 17:00-18:00JUMPINGDiana M.
SpinnnigČT 18:00-19:00SPINNINGJana Č.
AerobicČT 18:00-19:00EXPRESS BODYPetr D.
AerobicČT 19:00-20:00TRX MIXJindřich Č.
PÁTEK
SpinnnigPÁ 07:15-08:15SPINNINGJan F.
AerobicPÁ 11:00-12:00POWER YOGALucie Š.
AerobicPÁ 14:30-15:30PŘÍPRAVKABára V.
AerobicPÁ 15:30-18:00KADET AEBára V.
SOBOTA
SpinnnigSO 09:00-10:00SPINNINGJan F.
AerobicSO 09:00-10:00BODYFORMJana K.
AerobicSO 10:00-11:00PILATESJana K.
NEDĚLE
BazénNE 09:00-10:00AQUA AEHanka K.
SpinnnigNE 10:00-11:00SPINNINGJindřich Č.
AerobicNE 10:00-11:00ZDRAVÁ ZÁDAHanka K.
AerobicNE 11:00-12:00STEP DECKJindřich Č.
AerobicNE 16:00-18:00DĚTSKÝ AEKatka P.
AerobicNE 18:00-19:00TABATTAIveta Ž.
AerobicNE 19:00_20:00POWER YOGALucie Š.
(záskok)
Váš názor nás zajímá

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva